دوشنبه, 27 فروردین 1403  
دومین رویداد جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات

جهت شرکت در این جشنواره کلیک کنید

اخبار کنفرانس
1402/12/26

سومین جشنواره انتخاب رساله های برتر

ایرانسل حامی سومین دوره جشنواره رساله برتر مهندسی برق با تأکید بر کاربرد هوش مصنوعی در حوزه فناوری‌اطلاعات و ارتباطات است.
مجموعه «ایرانسل‌لبز»، بازوی تحقیق و توسعه ایرانسل، با همکاری انجمن علوم مهندسی برق ایران، در قالب سومین دوره جشنواره رساله برتر مهندسی برق، از رساله‌های دکتری برتر مهندسی برق با تأکید بر هوش مصنوعی در حوزه فناوری‌اطلاعات و ارتباطات، حمایت می‌کند.
هدف از این رویداد، شناسایی و تقدیر از رساله‌های دکتری برتر در این زمینه است و پس از داوری، آثار دانشجویی برتر، مورد حمایت ایرانسل‌لبز قرار خواهند گرفت.
دانش‌آموختگان مقطع دکتری رشته‌های مرتبط با مهندسی برق که در سال‌های ۱۴۰۰ تا ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ از رساله خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، درخواست خود را برای شرکت در این رویداد، ارسال کنند.
جوایزی که برای این رویداد در نظر گرفته شده به ترتیب نفر اول 60 میلیون تومان، نفر دوم 50 میلیون تومان و نفر سوم 40 میلیون تومان است.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک https://iceeconf.ir/2024/Home/Form?id=7 مراجعه شود.

ادامه مطلب
1402/12/01

اعلام داوری مقالات

پژوهشگران محترم؛
به استحضار می رساند داوری مقالات انجام و به نویسندگان ارسال شده است. چنانچه داوری را دریافت نفرمودید طی روزهای آینده اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است زمان کافی جهت اصلاح و ویرایش مقالاتی که دیرتر اعلام شود داده خواهد شد
باتشکر
دبیرخانه کنفرانس

ادامه مطلب
1402/10/01

دریافت مقاله

به استحضار می رساند بنا به درخواست نویسندگان، سامانه دریافت مقاله کنفرانس تا روز دوشنبه 4 دی ماه باز و آماده دریافت مقالات کنفرانس می باشد.

ادامه مطلب
1402/09/18

تمدید مهلت ارسال مقاله

با توجه به تقاضای مکرر پژوهشگران و نویسندگان مقالات و با تصویب کمیته دائمی کنفرانس، مهلت ارسال مقالات تا 30 آذر تمدید گردید.

ادامه مطلب
1402/08/18

پرداختی مقالات

نحوه پرداخت داوری اولیه

ادامه مطلب
محل برگزاری کنفرانس
درباره کنفرانس
راهنمای نویسندگان
سازمان کنفرانس
کارگاه های آموزشی
صفحات اجتماعی